Plecare:

Sosire:
Data:
false

Gara CFR Birlad din Barlad

Mersul trenurilor contact

Barlad , jud. Vaslui, Romania

Plecări
Ora Tren Către
00:10 1862 Tren InterRegio 1862 din Barlad
Constanta Marasesti Ramnicu Sarat Focsani Buzau Tandarei Platonesti Faurei Fetesti Palas Tecuci Cernavoda Medgidia Movila
01:29 1668 Tren InterRegio 1668 din Barlad
Tecuci Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti Focsani Mizil Ploiesti
03:49 1667 Tren InterRegio 1667 din Barlad
Birnova Vaslui Iasi Crasna Nicolina
05:55 6311 Tren Regio 6311 din Barlad
Picioru Lupului Brahasoaia Zorleni Nicolina Birzesti Buhaiesti Balteni Ratesu Cuzei Vaslui Dodesti Munteni Rebricea Iasi Rosiesti Banca Scinteia Crasna Birnova Grajduri Bulboaca Ciurea
06:30 6421 Tren Regio 6421 din Barlad
Zorleni Bujoreni h Falciu Horga Bursuci Suletea Epureni Murgeni
06:49 562 Tren InterCity 562 din Barlad
Marasesti Tecuci
07:55 6312 Tren Regio 6312 din Barlad
Nichiseni Berheci Dragalina Gral. Eremia Grigorescu Tutova Cosmesti Ghidigeni Frunzeasca Marasesti Rates Munteni Tecuci
08:10 1662 Tren InterRegio 1662 din Barlad
Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti Focsani Mizil Ploiesti Tecuci
08:41 1864 Tren InterRegio 1864 din Barlad
Buhaiesti Vaslui Iasi Crasna Nicolina Birnova
10:02 1863 Tren InterRegio 1863 din Barlad
Liesti Barbosi Tecuci Galati
10:36 561 Tren InterCity 561 din Barlad
Nicolina Vaslui Iasi
11:05 6422 Tren Regio 6422 din Barlad
Nichiseni Berheci Dragalina Tutova Ghidigeni Frunzeasca Tecuci Rates Munteni
11:09 6401 Tren Regio 6401 din Barlad
Nicolina Birzesti Buhaiesti Balteni Ratesu Cuzei Vaslui Dodesti Munteni Rebricea Iasi Rosiesti Banca Scinteia Crasna Birnova Grajduri Bulboaca Ciurea Picioru Lupului Brahasoaia Zorleni
14:31 6313 Tren Regio 6313 din Barlad
Rosiesti Banca Scinteia Crasna Birnova Grajduri Bulboaca Ciurea Picioru Lupului Brahasoaia Zorleni Nicolina Birzesti Buhaiesti Balteni Ratesu Cuzei Vaslui Dodesti Munteni Rebricea Iasi
15:05 1764 Tren InterRegio 1764 din Barlad
Sinaia Ramnicu Sarat Mizil Buzau Busteni Predeal Azuga Brasov Campina Ploiesti Focsani Tecuci
16:00 6314 Tren Regio 6314 din Barlad
Tecuci Rates Munteni Nichiseni Berheci Dragalina Tutova Ghidigeni Frunzeasca
16:03 6423 Tren Regio 6423 din Barlad
Zorleni Bujoreni h Falciu Horga Bursuci Suletea Epureni Murgeni
16:19 1664 Tren InterRegio 1664 din Barlad
Mizil Ploiesti Tecuci Ramnicu Sarat Bucuresti Buzau Marasesti Focsani
16:53 1661 Tren InterRegio 1661 din Barlad
Vaslui Iasi Crasna Nicolina Birnova
18:16 1763 Tren InterRegio 1763 din Barlad
Buhaiesti Vaslui Iasi Crasna Nicolina Birnova
18:19 564 Tren InterCity 564 din Barlad
Marasesti Tecuci
19:16 1866 Tren InterRegio 1866 din Barlad
Birnova Buhaiesti Vaslui Iasi Crasna Nicolina
19:41 6315 Tren Regio 6315 din Barlad
Grajduri Bulboaca Ciurea Picioru Lupului Brahasoaia Zorleni Nicolina Birzesti Buhaiesti Balteni Ratesu Cuzei Vaslui Dodesti Munteni Rebricea Iasi Rosiesti Banca Scinteia Crasna Birnova
20:24 1861 Tren InterRegio 1861 din Barlad
Buhaiesti Vaslui Iasi Crasna Nicolina Birnova
20:33 1865 Tren InterRegio 1865 din Barlad
Galati Liesti Barbosi Tecuci
21:04 1663 Tren InterRegio 1663 din Barlad
Birnova Buhaiesti Vaslui Iasi Crasna Nicolina
21:08 6316 Tren Regio 6316 din Barlad
Ghidigeni Frunzeasca Tecuci Rates Munteni Nichiseni Berheci Dragalina Tutova
21:43 563 Tren InterCity 563 din Barlad
Nicolina Vaslui Iasi
Sosiri
Ora Tren De la
00:10 1862 Tren InterRegio 1862 din Barlad
Iasi Crasna Nicolina Birnova Buhaiesti Vaslui
01:29 1668 Tren InterRegio 1668 din Barlad
Iasi Crasna Nicolina Vaslui
03:49 1667 Tren InterRegio 1667 din Barlad
Tecuci Ramnicu Sarat Bucuresti Buzau Marasesti Focsani Mizil Ploiesti
05:55 6311 Tren Regio 6311 din Barlad
Dragalina Tutova Ghidigeni Frunzeasca Tecuci Rates Munteni Nichiseni Berheci
06:49 562 Tren InterCity 562 din Barlad
Vaslui Iasi Nicolina
07:55 6312 Tren Regio 6312 din Barlad
Birnova Grajduri Bulboaca Ciurea Picioru Lupului Brahasoaia Zorleni Nicolina Birzesti Buhaiesti Balteni Ratesu Cuzei Vaslui Dodesti Munteni Rebricea Iasi Rosiesti Banca Scinteia Crasna
08:10 1662 Tren InterRegio 1662 din Barlad
Birnova Buhaiesti Vaslui Iasi Crasna Nicolina
08:41 1864 Tren InterRegio 1864 din Barlad
Liesti Barbosi Tecuci Galati
09:42 6402 Tren Regio 6402 din Barlad
Munteni Rebricea Iasi Rosiesti Banca Scinteia Crasna Birnova Grajduri Bulboaca Ciurea Picioru Lupului Brahasoaia Zorleni Nicolina Birzesti Buhaiesti Balteni Ratesu Cuzei Vaslui Dodesti
10:02 1863 Tren InterRegio 1863 din Barlad
Crasna Nicolina Buhaiesti Vaslui Iasi
10:36 561 Tren InterCity 561 din Barlad
Marasesti Tecuci
11:05 6422 Tren Regio 6422 din Barlad
Zorleni Bujoreni h Falciu Horga Bursuci Suletea Epureni Murgeni
14:31 6313 Tren Regio 6313 din Barlad
Berheci Dragalina Gral. Eremia Grigorescu Tutova Cosmesti Ghidigeni Frunzeasca Marasesti Rates Munteni Tecuci Nichiseni
15:05 1764 Tren InterRegio 1764 din Barlad
Crasna Nicolina Birnova Buhaiesti Vaslui Iasi
16:00 6314 Tren Regio 6314 din Barlad
Balteni Ratesu Cuzei Vaslui Dodesti Munteni Rebricea Iasi Rosiesti Banca Scinteia Crasna Birnova Grajduri Bulboaca Ciurea Picioru Lupului Brahasoaia Zorleni Nicolina Birzesti Buhaiesti
16:03 6423 Tren Regio 6423 din Barlad
Dragalina Tutova Ghidigeni Frunzeasca Tecuci Rates Munteni Nichiseni Berheci
16:19 1664 Tren InterRegio 1664 din Barlad
Crasna Nicolina Vaslui Iasi
16:53 1661 Tren InterRegio 1661 din Barlad
Ploiesti Tecuci Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti Focsani Mizil
18:16 1763 Tren InterRegio 1763 din Barlad
Ramnicu Sarat Mizil Buzau Busteni Predeal Azuga Brasov Campina Ploiesti Focsani Tecuci Sinaia
18:19 564 Tren InterCity 564 din Barlad
Nicolina Vaslui Iasi
19:16 1866 Tren InterRegio 1866 din Barlad
Galati Liesti Barbosi Tecuci
19:41 6315 Tren Regio 6315 din Barlad
Rates Munteni Nichiseni Berheci Dragalina Tutova Ghidigeni Frunzeasca Tecuci
19:55 6404 Tren Regio 6404 din Barlad
Ratesu Cuzei Vaslui Dodesti Munteni Rebricea Iasi Rosiesti Banca Scinteia Crasna Birnova Grajduri Bulboaca Ciurea Picioru Lupului Brahasoaia Zorleni Nicolina Birzesti Buhaiesti Balteni
20:24 1861 Tren InterRegio 1861 din Barlad
Cernavoda Constanta Marasesti Ramnicu Sarat Focsani Buzau Tandarei Faurei Fetesti Tecuci Medgidia
20:33 1865 Tren InterRegio 1865 din Barlad
Crasna Nicolina Buhaiesti Vaslui Iasi
20:56 6424 Tren Regio 6424 din Barlad
Falciu Horga Bursuci Suletea Epureni Murgeni Zorleni Bujoreni h
21:04 1663 Tren InterRegio 1663 din Barlad
Focsani Mizil Ploiesti Tecuci Ramnicu Sarat Buzau Bucuresti
21:43 563 Tren InterCity 563 din Barlad
Marasesti Tecuci

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!